Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SUN ARK RECORDS SNKR70.1 |
| EAN | 0781484507017 |
| Release Date | September 27, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 319 × 6 mm · 612 g |
| Weight | 612 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,815
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Lifetime |
|---|---|
| Sanatci | Sun Araw |
| Cikis tarihi | 2024-09-27 |
| EAN/UPC | 0781484507017 |
| Label | Sun Ark Records |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SUN ARK RECORDS SNKR70.1 |
| EAN | 0781484507017 |
| Release Date | September 27, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 319 × 6 mm · 612 g |
| Weight | 612 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.