Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DRAG CITY SA012LP |
| EAN | 0781484501213 |
| Release Date | September 22, 2011 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 5 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,258
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Ancient Romans |
|---|---|
| Sanatci | Sun Araw |
| Cikis tarihi | 2011-09-22 |
| EAN/UPC | 0781484501213 |
| Label | Drag City |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DRAG CITY SA012LP |
| EAN | 0781484501213 |
| Release Date | September 22, 2011 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 5 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.