Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SUN ARK SA060 |
| EAN | 0781484506010 |
| Release Date | April 3, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 4 mm · 297 g |
| Weight | 297 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,309
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Rock Sutra |
|---|---|
| Sanatci | Sun Araw |
| Cikis tarihi | 2020-04-03 |
| EAN/UPC | 0781484506010 |
| Label | Sun Ark Records |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SUN ARK SA060 |
| EAN | 0781484506010 |
| Release Date | April 3, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 4 mm · 297 g |
| Weight | 297 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.