Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MODERN HARMONIC LPMH8271C |
| EAN | 0090771827111 |
| Release Date | March 21, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 324 × 9 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,850
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Uncharted Passages |
|---|---|
| Sanatci | Sun Ra |
| Cikis tarihi | 2025-03-21 |
| EAN/UPC | 0090771827111 |
| Label | Modern Harmonic |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MODERN HARMONIC LPMH8271C |
| EAN | 0090771827111 |
| Release Date | March 21, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 324 × 9 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.