Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MERGE MRG221LP |
| EAN | 0673855022116 |
| Release Date | July 2, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 315 × 7 mm · 634 g |
| Weight | 634 g |
| Discs / Records | 3 |
₺3,617
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Cup of Sand |
|---|---|
| Sanatci | Superchunk |
| Cikis tarihi | 2021-07-02 |
| EAN/UPC | 0673855022116 |
| Label | Merge |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 3 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MERGE MRG221LP |
| EAN | 0673855022116 |
| Release Date | July 2, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 315 × 7 mm · 634 g |
| Weight | 634 g |
| Discs / Records | 3 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.