Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ARGONAUTA RECORDS AGOU2509023.1 |
| EAN | 8076225090234 |
| Release Date | February 9, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,688
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 4 10 |
|---|---|
| Sanatci | Superlynx |
| Cikis tarihi | 2024-06-21 |
| EAN/UPC | 8076225090234 |
| Label | Argonauta Records |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ARGONAUTA RECORDS AGOU2509023.1 |
| EAN | 8076225090234 |
| Release Date | February 9, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.