Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SPECIALIST SUBJECT RECORDS SPS090 |
| EAN | 0619793366332 |
| Release Date | July 9, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 317 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,678
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Four By Three |
|---|---|
| Sanatci | Supermilk |
| Cikis tarihi | 2021-07-09 |
| EAN/UPC | 0619793366332 |
| Label | Specialist Subject |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SPECIALIST SUBJECT RECORDS SPS090 |
| EAN | 0619793366332 |
| Release Date | July 9, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 317 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.