Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SPECIALIST SUBJECT SPSJ9336657.1 |
| EAN | 0619793366578 |
| Release Date | June 20, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 317 × 4 mm · 229 g |
| Weight | 229 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,012
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | High Precision Ghosts |
|---|---|
| Sanatci | Supermilk |
| Cikis tarihi | 2025-06-20 |
| EAN/UPC | 0619793366578 |
| Label | Specialist Subject |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SPECIALIST SUBJECT SPSJ9336657.1 |
| EAN | 0619793366578 |
| Release Date | June 20, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 317 × 4 mm · 229 g |
| Weight | 229 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.