Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Domino WIGLP413 |
| EAN | 0887828041312 |
| Release Date | March 2, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 316 × 8 mm · 378 g |
| Weight | 378 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,428
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Superorganism |
|---|---|
| Sanatci | Superorganism |
| Cikis tarihi | 2018-03-02 |
| EAN/UPC | 0887828041312 |
| Label | Domino |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Domino WIGLP413 |
| EAN | 0887828041312 |
| Release Date | March 2, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 316 × 8 mm · 378 g |
| Weight | 378 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.