Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Domino WIGLP448 |
| EAN | 0887828044818 |
| Release Date | July 15, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 313 × 8 mm · 324 g |
| Weight | 324 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,373
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | World Wide Pop |
|---|---|
| Sanatci | Superorganism |
| Cikis tarihi | 2022-07-15 |
| EAN/UPC | 0887828044818 |
| Label | Domino |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Domino WIGLP448 |
| EAN | 0887828044818 |
| Release Date | July 15, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 313 × 8 mm · 324 g |
| Weight | 324 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.