Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BUREAU B BURB442.1 |
| EAN | 4015698114249 |
| Release Date | August 9, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,523
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Roboterwerke |
|---|---|
| Sanatci | Supersempfft |
| Cikis tarihi | 2024-08-09 |
| EAN/UPC | 4015698114249 |
| Label | Bureau B |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BUREAU B BURB442.1 |
| EAN | 4015698114249 |
| Release Date | August 9, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.