Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SVART RECORDS SVAT7709419.1 |
| EAN | 6430077094192 |
| Release Date | April 22, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,277
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Supershine |
|---|---|
| Sanatci | Supershine |
| Cikis tarihi | 2022-04-15 |
| EAN/UPC | 6430077094192 |
| Label | Svart Records |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SVART RECORDS SVAT7709419.1 |
| EAN | 6430077094192 |
| Release Date | April 22, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.