Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | JOYFUL NOISE JNR220LP-C1 |
| EAN | 0714270690709 |
| Release Date | February 2, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,012
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Snowdonia |
|---|---|
| Sanatci | Surfer Blood |
| Cikis tarihi | 2017-02-02 |
| EAN/UPC | 0714270690709 |
| Label | Joyful Noise |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | JOYFUL NOISE JNR220LP-C1 |
| EAN | 0714270690709 |
| Release Date | February 2, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.