Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SUSANNA SONATA SONATALP055 |
| EAN | 7041880999636 |
| Release Date | September 11, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 4 mm · 306 g |
| Weight | 306 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,012
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Baudelaire & Piano |
|---|---|
| Sanatci | Susanna |
| Cikis tarihi | 2020-09-11 |
| EAN/UPC | 7041880999636 |
| Label | Susanna Sonata |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SUSANNA SONATA SONATALP055 |
| EAN | 7041880999636 |
| Release Date | September 11, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 4 mm · 306 g |
| Weight | 306 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.