Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SUSANNA SONATA SONATALP026 |
| EAN | 7041880993382 |
| Release Date | April 28, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 6 mm · 396 g |
| Weight | 396 g |
| Discs / Records | 2 |
₺1,879
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Triangle |
|---|---|
| Sanatci | Susanna |
| Cikis tarihi | 2016-04-28 |
| EAN/UPC | 7041880993382 |
| Label | Susanna Sonata |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SUSANNA SONATA SONATALP026 |
| EAN | 7041880993382 |
| Release Date | April 28, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 6 mm · 396 g |
| Weight | 396 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.