Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NEW WEST RECORDS LPNW5742 |
| EAN | 0607396574216 |
| Release Date | July 28, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,724
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | My Entire Life |
|---|---|
| Sanatci | Susto |
| Cikis tarihi | 2023-07-28 |
| EAN/UPC | 0607396574216 |
| Label | New West Records |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | NEW WEST RECORDS LPNW5742 |
| EAN | 0607396574216 |
| Release Date | July 28, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.