Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NEW WEST RECORDS LPNW5587 |
| EAN | 0607396558711 |
| Release Date | October 29, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 8 mm · 310 g |
| Weight | 310 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,605
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Time In the Sun |
|---|---|
| Sanatci | Susto |
| Cikis tarihi | 2021-10-29 |
| EAN/UPC | 0607396558711 |
| Label | New West Records |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NEW WEST RECORDS LPNW5587 |
| EAN | 0607396558711 |
| Release Date | October 29, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 8 mm · 310 g |
| Weight | 310 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.