Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SECRETLY CANADIAN SCLP260 |
| EAN | 0656605026015 |
| Release Date | February 28, 2013 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 319 × 6 mm · 306 g |
| Weight | 306 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,280
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Images Du Futur |
|---|---|
| Sanatci | Suuns |
| Cikis tarihi | 2013-02-28 |
| EAN/UPC | 0656605026015 |
| Label | Secretly Canadian |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SECRETLY CANADIAN SCLP260 |
| EAN | 0656605026015 |
| Release Date | February 28, 2013 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 319 × 6 mm · 306 g |
| Weight | 306 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.