Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SOUND CITY 65525507060 |
| EAN | 0655255070607 |
| Release Date | December 9, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 459 g |
| Weight | 459 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,493
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Give Us a Wink (Alt. Mixes & Demos) |
|---|---|
| Sanatci | Sweet |
| Cikis tarihi | 2022-12-09 |
| EAN/UPC | 0655255070607 |
| Label | Sound City |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SOUND CITY 65525507060 |
| EAN | 0655255070607 |
| Release Date | December 9, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 459 g |
| Weight | 459 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.