Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SONY MUSIC CATALOG 88985357611 |
| EAN | 0889853576111 |
| Release Date | April 25, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,249
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Sweet Fanny Adams (New Vinyl Edition) |
|---|---|
| Sanatci | Sweet |
| Cikis tarihi | 2018-04-25 |
| EAN/UPC | 0889853576111 |
| Label | Sony Music Catalog |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SONY MUSIC CATALOG 88985357611 |
| EAN | 0889853576111 |
| Release Date | April 25, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.