Ek Bilgi
| Product_type | CD |
|---|---|
| Label | Universal Music 019870467562 |
| EAN | 0198704675621 |
| Release Date | November 14, 2025 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 200 × 272 × 28 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,010
| Product_type | CD |
|---|---|
| Label | Universal Music 019870467562 |
| EAN | 0198704675621 |
| Release Date | November 14, 2025 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 200 × 272 × 28 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.