Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | POLYDOR 060255715434 |
| EAN | 0602557154344 |
| Release Date | June 29, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 562 g |
| Weight | 562 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,222
1 adet stokta
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Greatest Hits |
|---|---|
| Sanatci | Cure |
| Cikis tarihi | 2017-06-29 |
| EAN/UPC | 0602557154344 |
| Label | Polydor |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | POLYDOR 060255715434 |
| EAN | 0602557154344 |
| Release Date | June 29, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 562 g |
| Weight | 562 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.