Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SONY MUSIC CG |
| EAN | 0198028162111 |
| Release Date | November 1, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 5 × 315 × 315 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,681
1 adet stokta
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Everything Changes |
|---|---|
| Sanatci | Take That |
| Cikis tarihi | 2024-11-01 |
| EAN/UPC | 0198028162111 |
| Label | Sony Music Cg |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SONY MUSIC CG |
| EAN | 0198028162111 |
| Release Date | November 1, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 5 × 315 × 315 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.