Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0602448478986 |
| Release Date | September 8, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 10 × 315 × 315 mm · 500 g |
| Weight | 500 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,416
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Show |
|---|---|
| Sanatci | Cure |
| Cikis tarihi | 2023-09-08 |
| EAN/UPC | 0602448478986 |
| Label | Universal |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0602448478986 |
| Release Date | September 8, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 10 × 315 × 315 mm · 500 g |
| Weight | 500 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.