Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0042282723116 |
| Release Date | January 4, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 283 g |
| Weight | 283 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,658
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Head On the Door |
|---|---|
| Sanatci | Cure |
| Cikis tarihi | 2016-08-04 |
| EAN/UPC | 0042282723116 |
| Label | Polydor |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0042282723116 |
| Release Date | January 4, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 283 g |
| Weight | 283 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.