Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0602547875327 |
| Release Date | July 15, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 310 g |
| Weight | 310 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,685
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Three Imaginary Boys |
|---|---|
| Sanatci | Cure |
| Cikis tarihi | 2016-09-01 |
| EAN/UPC | 0602547875327 |
| Label | Polydor |
| Format | LP |
| Tur | Pop / New Wave |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0602547875327 |
| Release Date | July 15, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 310 g |
| Weight | 310 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.