Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | FUZZ CLUB FC38V12LP |
| EAN | 5060467880848 |
| Release Date | June 2, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 301 g |
| Weight | 301 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,927
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Gospels of Degeneration |
|---|---|
| Sanatci | Third Sound |
| Cikis tarihi | 2016-06-02 |
| EAN/UPC | 5060467880848 |
| Label | Fuzz Club |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | FUZZ CLUB FC38V12LP |
| EAN | 5060467880848 |
| Release Date | June 2, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 301 g |
| Weight | 301 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.