Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | XL RECORDINGS XLLP200 |
| EAN | 0634904020019 |
| Release Date | July 10, 2006 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 292 g |
| Weight | 292 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,701
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Eraser |
|---|---|
| Sanatci | Yorke, Thom |
| Cikis tarihi | 2006-07-06 |
| EAN/UPC | 0634904020019 |
| Label | Xl |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | XL RECORDINGS XLLP200 |
| EAN | 0634904020019 |
| Release Date | July 10, 2006 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 292 g |
| Weight | 292 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.