Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SUNDAZED MUSIC. INC. LPSUND5246 |
| EAN | 0090771524614 |
| Release Date | April 1, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 6 mm · 463 g |
| Weight | 463 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,967
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | South Bay Surf |
|---|---|
| Sanatci | Starr, Thom & the Galaxies |
| Cikis tarihi | 1990-06-30 |
| EAN/UPC | 0090771524614 |
| Label | Sundazed Music Inc. |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Surf |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SUNDAZED MUSIC. INC. LPSUND5246 |
| EAN | 0090771524614 |
| Release Date | April 1, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 6 mm · 463 g |
| Weight | 463 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.