Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | UNIVERSAL 060257798110 |
| EAN | 0602577981104 |
| Release Date | September 11, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 4 mm · 306 g |
| Weight | 306 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,763
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Pour Down Like Silver |
|---|---|
| Sanatci | Thompson, Richard & Linda |
| Cikis tarihi | 2020-09-11 |
| EAN/UPC | 0602577981104 |
| Label | Universal |
| Format | LP |
| Tur | World / Folk |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | UNIVERSAL 060257798110 |
| EAN | 0602577981104 |
| Release Date | September 11, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 4 mm · 306 g |
| Weight | 306 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.