Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PROSTHETIC PRST106341.1 |
| EAN | 0656191063418 |
| Release Date | August 16, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 6 mm · 216 g |
| Weight | 216 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,276
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Connection Anxiety |
|---|---|
| Sanatci | Thotcrime |
| Cikis tarihi | 2024-08-16 |
| EAN/UPC | 0656191063418 |
| Label | Prosthetic |
| Format | 12in |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PROSTHETIC PRST106341.1 |
| EAN | 0656191063418 |
| Release Date | August 16, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 6 mm · 216 g |
| Weight | 216 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.