Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DEAD OCEANS DOC300LP-C1 |
| EAN | 0656605160139 |
| Release Date | April 29, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 317 × 318 × 9 mm · 310 g |
| Weight | 310 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,689
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Mahal |
|---|---|
| Sanatci | Toro Y Moi |
| Cikis tarihi | 2022-05-06 |
| EAN/UPC | 0656605160139 |
| Label | Dead Oceans |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DEAD OCEANS DOC300LP-C1 |
| EAN | 0656605160139 |
| Release Date | April 29, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 317 × 318 × 9 mm · 310 g |
| Weight | 310 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.