Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | COLUMBIA 88985344341 |
| EAN | 0889853443413 |
| Release Date | September 29, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 6 mm · 481 g |
| Weight | 481 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,441
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Legalize It |
|---|---|
| Sanatci | Tosh, Peter |
| Cikis tarihi | 2016-09-29 |
| EAN/UPC | 0889853443413 |
| Label | Columbia |
| Format | LP |
| Tur | World / Reggae |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | COLUMBIA 88985344341 |
| EAN | 0889853443413 |
| Release Date | September 29, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 6 mm · 481 g |
| Weight | 481 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.