Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Music On Vinyl IMT1079937.1 |
| EAN | 8718469536856 |
| Release Date | September 11, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 318 × 6 mm · 292 g |
| Weight | 292 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,220
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Bush Doctor |
|---|---|
| Sanatci | Tosh, Peter |
| Cikis tarihi | 2014-09-11 |
| EAN/UPC | 8718469536856 |
| Label | Music On Vinyl |
| Format | LP |
| Tur | World / Reggae |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | Music On Vinyl IMT1079937.1 |
| EAN | 8718469536856 |
| Release Date | September 11, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 318 × 6 mm · 292 g |
| Weight | 292 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.