Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | EXCELSIOR |
| EAN | 8714374966788 |
| Release Date | January 20, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,086
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Save Yourself |
|---|---|
| Sanatci | Traumahelikopter |
| Cikis tarihi | 2023-01-20 |
| EAN/UPC | 8714374966788 |
| Label | Excelsior |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Garage |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | EXCELSIOR |
| EAN | 8714374966788 |
| Release Date | January 20, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.