Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WAXWORK WXWK175.1 |
| EAN | 0850053152351 |
| Release Date | September 15, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 317 × 12 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺5,065
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Texas Chain Saw Massacre - the Game |
|---|---|
| Sanatci | Tregenza, Ross |
| Cikis tarihi | 2023-09-15 |
| EAN/UPC | 0850053152351 |
| Label | Waxwork |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Original Soundtrack |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WAXWORK WXWK175.1 |
| EAN | 0850053152351 |
| Release Date | September 15, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 317 × 12 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.