Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | IN MY ROOM IMR002LP |
| EAN | 4250382403272 |
| Release Date | May 31, 2010 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 6 mm · 441 g |
| Weight | 441 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,296
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Into the Great Wide Yonder |
|---|---|
| Sanatci | Trentemoller |
| Cikis tarihi | 2010-05-13 |
| EAN/UPC | 4250382403272 |
| Label | In My Room |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | IN MY ROOM IMR002LP |
| EAN | 4250382403272 |
| Release Date | May 31, 2010 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 6 mm · 441 g |
| Weight | 441 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.