Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BMG Rights Management LLC 405053894510 |
| EAN | 4050538945102 |
| Release Date | November 10, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,405
Stokta yok
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Resurrection of the Flesh |
|---|---|
| Sanatci | Triumph of Death |
| Cikis tarihi | 2023-11-10 |
| EAN/UPC | 4050538945102 |
| Label | Bmg |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
| Style | |
|---|---|
| Label | BMG Rights Management LLC 405053894510 |
| EAN | 4050538945102 |
| Release Date | November 10, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.