Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | FUN IN THE CHURCH |
| EAN | 4260437161545 |
| Release Date | August 22, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,622
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Hymn |
|---|---|
| Sanatci | Troglauer, Maxine |
| Cikis tarihi | 2025-08-22 |
| EAN/UPC | 4260437161545 |
| Label | Fun In the Church |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | FUN IN THE CHURCH |
| EAN | 4260437161545 |
| Release Date | August 22, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.