Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Music On Vinyl |
| EAN | 8719262041127 |
| Release Date | October 10, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 319 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,757
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Battle Scars |
|---|---|
| Sanatci | Trout, Walter |
| Cikis tarihi | 2025-10-10 |
| EAN/UPC | 8719262041127 |
| Label | Music On Vinyl |
| Format | LP |
| Tur | Blues |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Music On Vinyl |
| EAN | 8719262041127 |
| Release Date | October 10, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 319 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.