Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DEMON DEMRECBOX20 |
| EAN | 5014797897809 |
| Release Date | August 16, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 320 × 34 mm · 1.97 kg |
| Weight | 1.97 kg |
| Discs / Records | 5 |
₺7,880
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Complete Tucky Buzzard |
|---|---|
| Sanatci | Tucky Buzzard |
| Cikis tarihi | 2018-08-16 |
| EAN/UPC | 5014797897809 |
| Label | Demon |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 5 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DEMON DEMRECBOX20 |
| EAN | 5014797897809 |
| Release Date | August 16, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 320 × 34 mm · 1.97 kg |
| Weight | 1.97 kg |
| Discs / Records | 5 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.