Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BE WITH RECORDS BWRD167.1 |
| EAN | 4251804181310 |
| Release Date | March 21, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,575
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Tumblack |
|---|---|
| Sanatci | Tumblack |
| Cikis tarihi | 2025-03-21 |
| EAN/UPC | 4251804181310 |
| Label | Be With Records |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Soul |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BE WITH RECORDS BWRD167.1 |
| EAN | 4251804181310 |
| Release Date | March 21, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.