Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | 4AD FOUR73106.1 |
| EAN | 0652637310610 |
| Release Date | April 14, 2011 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 311 × 4 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,448
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Who Kill |
|---|---|
| Sanatci | Tune-Yards |
| Cikis tarihi | 2011-04-14 |
| EAN/UPC | 0652637310610 |
| Label | 4ad |
| Format | LP |
| Tur | Various Audio / Experimental |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | 4AD FOUR73106.1 |
| EAN | 0652637310610 |
| Release Date | April 14, 2011 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 311 × 4 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.