Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RADIO MARTIKO LP-RMO-013 |
| EAN | 5414165091318 |
| Release Date | June 27, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 314 × 5 mm · 463 g |
| Weight | 463 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,511
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Music For a Revolution Vol 1 - Guinea's Syliphone Recording Label (1967-1973) |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2025-06-27 |
| EAN/UPC | 5414165091318 |
| Label | Radio Martiko |
| Format | LP |
| Tur | World |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RADIO MARTIKO LP-RMO-013 |
| EAN | 5414165091318 |
| Release Date | June 27, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 314 × 5 mm · 463 g |
| Weight | 463 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.