Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | 4AD 4ADLP0009 |
| EAN | 0191400000919 |
| Release Date | June 9, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 317 × 321 × 9 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,647
1 adet stokta
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Planetarium |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2017-06-08 |
| EAN/UPC | 0191400000919 |
| Label | 4ad |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | 4AD 4ADLP0009 |
| EAN | 0191400000919 |
| Release Date | June 9, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 317 × 321 × 9 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.