Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | UMR/ABKCO 7122531 |
| EAN | 0018771225317 |
| Release Date | July 11, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,686
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Phoenician Scheme |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2025-07-11 |
| EAN/UPC | 0018771225317 |
| Label | Universal |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Original Soundtrack |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | UMR/ABKCO 7122531 |
| EAN | 0018771225317 |
| Release Date | July 11, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.