Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PENROSE PNRO03.1 |
| EAN | 0823134380318 |
| Release Date | October 25, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 315 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,113
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Penrose Showcase Vol. Ii |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2024-10-25 |
| EAN/UPC | 0823134380318 |
| Label | Penrose |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Soul |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PENROSE PNRO03.1 |
| EAN | 0823134380318 |
| Release Date | October 25, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 315 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.