Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | instock-Turkey, Vinyl |
| Label | RHINO RHI547642.1 |
| EAN | 0081227955250 |
| Release Date | March 30, 2015 |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 291 g |
| Weight | 291 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,408
1 adet stokta
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Van Halen |
|---|---|
| Sanatci | Van Halen |
| Cikis tarihi | 2015-03-26 |
| EAN/UPC | 0081227955250 |
| Label | Rhino |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | instock-Turkey, Vinyl |
| Label | RHINO RHI547642.1 |
| EAN | 0081227955250 |
| Release Date | March 30, 2015 |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 291 g |
| Weight | 291 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.