Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NOAH'S ARK IMT3844486.1 |
| EAN | 0602438444861 |
| Release Date | December 10, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,114
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 15 Jaar Noah's Ark |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2021-12-10 |
| EAN/UPC | 0602438444861 |
| Label | Noah's Ark |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Hip-Hop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NOAH'S ARK IMT3844486.1 |
| EAN | 0602438444861 |
| Release Date | December 10, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.