Ek Bilgi
| Label | KX KXLP27 |
|---|---|
| EAN | 4897109420442 |
| Release Date | September 22, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,179
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 20th Century Velvet Voices |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2021-09-22 |
| EAN/UPC | 4897109420442 |
| Label | Kx |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | KX KXLP27 |
|---|---|
| EAN | 4897109420442 |
| Release Date | September 22, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.